Komputery i akcesoria

Wydajne stacje robocze w korzystnych cenach, które idealnie spełniają swoje funkcje i pozwalają zrealizować większą ilość zadań w tym samym czasie przy tych samych nakładach finansowych. Minimalne rozmiary. Duża moc obliczeniowa w tak małej obudowie, gdy brakuje nam przestrzeni a każdy centymetr, wat i decybel są dla nas na wagę złota.

Posiadamy również komputery do użytku domowego, które spełnią wymagania każdego użytkownika indywidualnego.

Notebooki

Notebooki łączące wszystkie niezbędne funkcje i wyrafinowaną estetykę aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Posiadamy notebooki łączące nowoczesne funkcje, aby zapewnić użytkownikom korporacyjnym najbardziej potrzebne narzędzia w bardzo przystępnej cenie oraz mini notebooki, które są lekkie, małe ale w pełni funkcjonalne.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Duży wybór drukarek igłowych, atramentowych i laserowych, które umożliwiają wydruk monochromatyczny jak i kolorowy.

Oferujemy też szeroki wybór monochromatycznych i kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych, posiadających funkcje kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania, które umożliwią łatwą i wygodną pracę zespołowi w Twojej firmie. Urządzenia również sprawdzają się wśród użytkowników indywidualnych, a ich atutem jest łatwa obsługa.

Monitory

Monitory panoramiczne o wysokiej wydajności oraz w atrakcyjnej cenie. Teraz można będzie z ogromną przyjemnością oglądać filmy jak i długie godziny spędzać korzystając z Interentu. Elegancka, ekologiczna konstrukcja zapewnia jasne i wyraźne obrazy, rozszerzone funkcje zwiększające komfort oraz szeroki kąt widzenia.

Kontakt

76-200 Słupsk, ul. Fryderka Chopina 16
e-mail: komas@komas.pl, tel. +48 59 844 95 40, kom.: +48 605 047 165

Przejdź do strony

© Komas.pl Krzysztof Ziniewicz. Wykonanie: strony internetowe słupsk